info@croatiabus.hr

Inozemni linijski prijevoz | Croatia Bus d.o.o. Zagreb za promet i turizam

Servisne informacije

Inozemni linijski prijevoz

Inozemne linije tijekom cijele godine:

Polazak Linija
05:30 Zagreb - Trieste
06:30 Zagreb - Graz
06:30 Zagreb - Sarajevo
08:00 Zagreb - Međugorje
12:30 Zagreb - Sarajevo
13:55 Zagreb - Neum
15:00 Zagreb - Wien
16:00 Zagreb - Dortmund
16:00 Zagreb - Mostar
16:30 Zagreb - Zurich - Bern - Lausanne
16:45 Zagreb - Konjic
17:30 Zagreb - Jonkoping
19:00 Zagreb - Stuttgart
21:00 Zagreb - Podgorica
22:00 Zagreb - Sarajevo
22:30 Zagreb - Međugorje
22:30 Zagreb - Neum
22:30 Zagreb - Ulcinj
23:00 Zagreb - Wien
06:00 Split - Mostar
07:00 Split - Sarajevo
09:30 Split - Basel
10:30 Split - Livno
10:55 Split - Mostar
12:30 Split - Jajce
14:00 Split - Hamburg
14:30 Split - Novi Travnik
14:30 Split - Sarajevo
15:00 Split - Dortmund
15:00 Split - Frankfurt
15:10 Split - Čapljina
17:00 Split - Beč
17:30 Split - Mostar
18:30 Split - Livno
17:15 Dubrovnik - Zenica
10:15 Ilok - Beč
10:45 Osijek - Ženeva
13:15 Osijek - Berlin
08:00 Vinkovci - Subotica
19:30 Vinkovci - Ulcinj
08:50 Vukovar - Salzburg
12:00 Županja - Frankfurt
15:00 Županja - Hamburg

Inozemne sezonske linije:

Polazak Linija Prometuje od - do
10:00 Dubrovnik - Budva 01. 06. - 30. 09.
16:00 Split - Ulcinj 01. 06. - 30. 09.