info@croatiabus.hr

Servisne informacije | Croatia Bus d.o.o. Zagreb za promet i turizam

Servisne informacije

04.12.2018 09:21

Obavijest o promjenama prometovanja autobusnih linija u vrijeme predstojećih božićnih i novogodišnjih blagdana – 2018 / 2019

LINIJA: ZAGREB (21:00) – DUBROVNIK (21:00)

Više

Servisne informacije

04.12.2018 09:21

Obavijest o promjenama prometovanja autobusnih linija u vrijeme predstojećih božićnih i novogodišnjih blagdana – 2018 / 2019

LINIJA: ZAGREB (21:00) – DUBROVNIK (21:00)

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) iz Zagreba (21:00), iz Dubrovnika (21:00)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (21:00), ni iz Dubrovnika (21:00)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Zagreba (21:00), ni iz Dubrovnika (21:00)

 

LINIJA: ZAGREB (21:00) – ELBASAN (09:30)

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) iz Zagreba (21:00), iz Elbasana (09:30)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (21:00), iz Elbasana (09:30)

Ne prometuje 30.12.2018. iz Zagreba (21:00)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Zagreba (21:00), iz Elbasana (09:30)

Ne prometuje 01.01.2019. iz Elbasan (09:30)

Ne prometuje 05.01.2019. iz Zagreba (21:00), ni iz Elbasana (09:30)  

Ne prometuje 06.01.2019. iz Zagreba (21:00), ni iz Elbasana (09:30)

Ne prometuje 07.01.2019. iz Elbasana (09:30)

 

LINIJA: ZAGREB (21:00) – PODGORICA (16:00)

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) iz Zagreba (21:00), iz Podgorice (16:00)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (21:00), iz Podgorice (16:00)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Zagreba (21:00), iz Podgorica (16:00)

Ne prometuje: 02.01.2019. iz Podgorica (16:00) ????????

Ne prometuje 06.01.2018. iz Zagreba (21:00), ni iz Podgorice (16:00)

Ne prometuje 07.01.2019. iz Podgorice (16:00)

 

LINIJA: ZAGREB (07:00) – DUBROVNIK (08:00) – KNIN (17:00) – SINJ (12:45) – SKRADIN - MOTSKI

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (07:00), ni iz Dubrovnika (08:00) za Zagreb i Beč

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (07:00), ni iz Dubrovnika (08:00) za Zagreb i Beč

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (07:00), ni iz Dubrovnika (08:00) ni iz Splita (12:30) za Zagreb i Beč

 

LINIJA: ZAGREB (16:00) – DUBROVNIK (12:30) – SKRADIN – SPLIT (16:55) – IMOTSKI – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (16:00), ni iz Dubrovnika (12:30) za Beč,,ni iz Splita (16:55)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara g.) iz Zagreb (16:00),ni iz Dubrovnika (12:30) za Beč, ni iz Splita (16:55)

 

LINIJA: ZAGREB (19:00) – ZADAR (14:30) – ZAGREB

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) iz Zagreba (19:00),ni iz Zadra (14:30)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (19:00), ni iz Zadra (14:30)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Zagreba (19:00), ni iz Zadra (14:30)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zadra (14:30), ni iz Zagreba (19:00)

 

LINIJA: ZAGREB (08:30) – POŽEGA (11:30) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (08:30), ni iz Požege (11:30)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (08:30), ni iz Požege (11:30)

Ne prometuje 31.12.2018.  iz Zagreba (08:30), ni iz Požege (11:30)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (08:30), ni iz Požege (11:30)

 

LINIJA: ZAGREB (12:30)  – CRIKVENICA (06:00) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (12:30), ni iz Crikvenice (06:00)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Zagreba (12:30) iz Crikvenice (06:00)

Ne prometuje 01.01.2019. iz Zagreba (12:30), ni iz Crikvenice (06:00)

 

LINIJA: IMOTSKI (06:15) – SPLIT - ZADAR – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 26.12.2018.

Ne prometuje 01.01.2019.

 

LINIJA: IMOTSKI (11:00) – SPLIT - ZADAR – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 26.12.2018.

Ne prometuje 31.12.2018.

Ne prometuje 01.01.2019.

 

LINIJA: KNIN (12:45) - DRNIŠ – SKRADIN – ZADAR - ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 26.12.2018.

Ne prometuje 01.01.2019.

 

LINIJA: SINJ (08:00) – ZADAR – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 26.12.2018.

Ne prometuje 01.01.2019.

 

LINIJA: SINJ (12:45) – ZADAR – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 26.12.2018.

Ne prometuje 01.01.2019.

 

LINIJA: SINJ (17:00) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 31.12.2018.

 

LINIJA: IMOTSKI (15:30) – SPLIT – ZADAR – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 31.12.2018.

Ne prometuje 01.01.2019.

 

LINIJA: IMOTSKI (23:00) – ZAGREB

Ne prometuje 24.12.2018.

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 31.12.2018.

           

LINIJA: ZAGREB (22:30) – SKRADIN – DUGOPOLJE – SPLIT 

Ne prometuje 24.12.2018.

Ne prometuje 25.12.2018.

Ne prometuje 31.12.2018.

 

LINIJA: ZAGREB (11:00)  – NOVI VINODOLSKI (12:27) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (11:00), ni iz N.Vinodolskog (12:27)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (11:00), ni iz N.Vinodolskog (12:27)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (11:00), ni iz N.Vinodolskog (12:27)

 

 

LINIJA: ZAGREB (08:00) – ROVINJ (08:45) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (08:00), ni iz Rovinja (08:45)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (08:00), ni iz Rovinja u (08:45)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (08:00), ni iz Rovinja (08:45)

 

LINIJA: ZAGREB (05:30) – RIJEKA (15:00) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (05:30), ni iz Rijeke (15:00)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Zagreba (05:30), ni iz Rijeke (15:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (05:30), ni iz Rijeke (15:00)

 

LINIJA: ZAGREB (14:30) – DESINIĆ (05:00) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (14:30), ni iz Desinića (05:00)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (14:30), ni iz Desinića (05:00)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina)  iz Zagreba (14:30), ni iz Desinića (05:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina)  iz Zagreba (14:30), ni iz Desinića (05:00)

 

LINIJA: ZAGREB (08:00) – KOTORIBA (13:00) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić)  iz Zagreba (08:00), ni iz Kotoribe (13:00)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (08:00), ni iz Kotoribe (13:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina)  iz Zagreba (08:00), ni iz Kotoribe (13:00)

 

LINIJA: ZAGREB (13:00) – ČAKOVEC (19:15) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić)  iz Zagreba (13:00), ni iz Čakovca (19:15)

Ne prometuje 26.12.2018. (Božić)  iz Zagreba (13:00), ni iz Čakovca (19:15)

Ne prometuje 31.12.2018.  iz Zagreba (13:00), ni iz Čakovca (19:15)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (13:00), ni iz Čakovca (19:15)

 

LINIJA: ZAGREB (08:30) – HUM NA SUTLI (14:05) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (08:30), ni iz Huma na Sutli (14:05)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (08:30), iz Huma na Sutli (14:05)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina)  iz Zagreba (08:30), ni iz Huma na Sutli (14:05)

 

LINIJA: ZAGREB (18:00) – HUM NA SUTLI (05:00) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (18:00), ni iz Huma na Sutli (05:00)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Zagreba (18:00), iz Huma na Sutli (05:00)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Zagreba (18:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (18:00), ni iz Huma na Sutli (05:00)

 

LINIJA:DUBROVNIK (21:30) - ZAGREB (06:30) – WIEN (15:00) - BRATISLAVA (13:45) – ZAGREB

Ne prometuje 24.12.2018. iz Dubrovnika (21:30), ni iz Podgorice (16:00), ni iz Elbasan (09:30)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (06:30), ni iz Beča (15:00)

Ne prometuje 25.12.2018. iz Dubrovnika (21:30), ni iz Podgorice (16:00), ni iz Elbasan (09:30)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Zagreba (06:30), PROMETUJE iz Wien u 15:00

Ne prometuje 30.12.2018. iz Dubrovnika (21:30), ni iz Podgorice (16:00), ni iz Elbasan (09:30)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Zagreba (06:30) za Bratislavu, linija prometuje samo do Beča i vraća 01.01.2019. iz Beča (15:00)

Ne prometuje 31.12.2018 iz Bratislave (13:45), ni iz Beča (15:00)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Dubrovnika (21:30), ni iz Podgorice (16:00), ni iz Elbasan (09:30)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (06:30)

 

LINIJA: METKOVIĆ (05:05) - ZAGREB (15:00) – WIEN (08:00) – ZAGREB

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Metkovića (05:05), ni iz Zagreba (15:00) ni iz Wien (08:00)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Wien u 08:00, prometuje iz Zagreba u (15:00)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Metkovića (05:05), Zagreba u (15:00), prometuje iz Wien u (08:00)

Ne prometuje 01.01.2019. iz Wien u 08:00

 

LINIJA: VUKOVAR (11:00) – WIEN (17:30)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Beča (17:30)

 

LINIJA: ZAGREB (05:30) – TRIESTE (17:00) – ZAGREB

Ne prometuje 24.12.2018.  iz Zagreba (05:30), ni iz Trieste (17:00)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (05:30), ni iz Trieste (17:00)

Ne prometuje 31.12.2018.  iz Zagreba (05:30), ni iz Trieste (17:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (05:30), ni iz Trieste (17:00)

 

LINIJA: DUBROVNIK (08:00) – BEČ (15:00)

Ne prometuje 25.12.2018. iz Dubrovnika (08:00), ni iz Beč (15:00)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Dubrovnika (08:00)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Beča (15:00)

Ne prometuje 01.01.2019. iz Dubrovnik (08:00)

 

LINIJA: DUBROVNIK (12:30) – BEČ (17:00)

Ne prometuje 24.12.2018. iz Dubrovnika (12:30)

Ne prometuje 25.12.2018. iz Dubrovnika (12:30), ni iz Beč (17:00)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Dubrovnika (12:30), ni iz Beč (17:00)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Dubrovnik (12:30), ni iz Beč (17:00)

 

LINIJA: DUBROVNIK (12:30) - ZAGREB (23:30) – WIEN (23:59) –  PRAG (17:30) - ZAGREB                    

Ne prometuje 24.12.2018. iz Dubrovnika (12:30), ni iz Zagreba (23:30)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Dubrovnika (12:30), ni iz Zagreba (23:30) ni iz Wien (23:59)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Wien (23:59)

Ne prometuje 30.12.2018. iz Dubrovnika(12:30), ni iz Zagreb (23:30) za Prag, linija prometuje samo iz Zagreba (23:30) do Beča i vraća 01.01.2019. iz Beča u (23:59)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Dubrovnika (12:30), ni iz Zagreba (23:30), ni iz Praga (17:30) ni iz Beča (23:59)

 

LINIJA: ZAGREB (10:00) – WIEN (17:00) – ZAGREB                    

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (10:00) ni iz Wien (17:00)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Zagreba (10:00) ni iz Wien (17:00)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Zagreba (10:00) ni iz Wien (17:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz  Zagreba (10:00 ni iz Wien (17:00)

 

LINIJA: SPLIT (23:30) – DUGOPOLJE - ZAGREB

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) iz Splita u (23:30)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Splita u (23:30)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Splita u (23:30)

 

LINIJA: DUBROVNIK (17:30) – BUDVA (09:30)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Dubrovnika (17:30) ni iz Budva (09:30)

Ne prometuje 06.01.2019. iz Dabrovnika (17:30) ni iz Budva (09:30)

Ne prometuje 07.01.2019. iz Dabrovnika (17:30) ni iz Budva (09:30)

 

LINIJA: SPLIT (20:30) – DUGOPOLJE – DUBROVNIK / HERCEGOVINA

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Splita u (20:30)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Splita u (20:30)

 

LINIJA: ZAGREB (13:25) – SPLIT (08:00)  -  IMOTSKI (06:15)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zagreba (13:25), ni iz Imotskog (06:15), ni iz Splita (08:00)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Zagreba (13:25), ni iz Imotskog (06:15), ni iz Splita (08:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zagreba (13:25), ni iz Imotskog (06:15), ni iz Splita (08:00)

 

LINIJA: ZADAR (16:00) – SPLIT - SINJ -  IMOTSKI

Ne prometuje 25.12.2018. ne prometuje iz Zadra

Ne prometuje 26.12.2018. ne prometuje iz Zadra

Ne prometuje 01.01.2019. ne prometuje iz Zadra

 

LINIJA: SPLIT (16:15) – DUBROVNIK (06:00)

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) iz Splita (16:15), ni iz Dubrovnika (06:00)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Splita (16:15), ni iz Dubrovnika (06:00)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Splita u (16:15), ni iz Dubrovnika (06:00)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina)  iz Splita (16:15), ni iz Dubrovnika (06:00)

 

LINIJA: METKOVIĆ (05:05) - SPLIT (15:45) – DUBROVNIK (21:30)

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) ni iz Metkovića u (05:05),  iz Split (15:45) ni iz Dubrovnika (21:30)

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić)  iz Metkovića (05:05) iz Splita (15:45), ni iz Dubrovnika (21:30)

Ne prometuje 26.12.2018.  iz Metkovića (05:05), prometuje iz Splita (15:45) i iz Dubrovnika u (21:30)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina)  iz Dubrovnika (21:30)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina)  iz Metkovića (05:05), prometuje iz Splita (15:45) i iz Dubrovnika u (21:30)

 

LINIJA: ZADAR (10:15)  – DRNIŠ – KNIN - SPLIT – DUBROVNIK

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zadra (10:15)

Ne prometuje 26.12.2018. iz Zadra (10:15)

Ne prometuje 01.01.2019. (Nova godina) iz Zadra (10:15)

 

LINIJA: ZADAR (13:00)  – SPLIT (16:55) - IMOTSKI – DUBROVNIK

Ne prometuje 24.12.2018. (Božić) iz Zadra (13:00), ni iz Splita (16:55) za Zadar

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zadra (13:00), ni iz Splita (16:55) za Zadar

Ne prometuje 01.01.2018. (Nova godina) iz Zadra (13:00), ni iz Splita (16:55) za Zadar

 

LINIJA: ZADAR (19:30)  – SPLIT - IMOTSKI – SINJ - DUBROVNIK – HERCEGOVINA

Ne prometuje 25.12.2018. (Božić) iz Zadra (19:30)

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Zadra (19:30)

 

LINIJA: ZAGREB (22:00) – SARAJEVO (22:00)

Ne prometuje 24.12.2018. iz Zagreba (22:00), ni iz Sarajeva (22:00)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Zagreba (22:00),  ni iz Sarajeva (22:00)

 

LINIJA: ZAGREB (06:30) – SARAJEVO (06:30)

Ne prometuje 25.12.2018. iz Zagreba (06:30), ni iz Sarajeva (06:30)

Ne prometuje 01.01.2019. iz Zagreba (06:30), ni iz Sarajeva (06:30)

 

LINIJA: VINKOVCI (12:00) – ZAGREB (18:00) - WIEN (13:00) – VINKOVCI

Ne prometuje 25.12.2018. iz Vinkovaca (12:00), ni iz Beča (13:30)

Ne prometuje 31.12.2018. iz Vinkovaca (12:00), ni iz Beča (13:30)

 

LINIJA: VINKOVCI (10:45) – BASEL – ZURICH - GENEVE

Ne prometuje 24.12.2018. (Badnjak) iz Vinkovaca/Zagreba, ni iz Geneve/Zuricha/Basela.

Ne prometuje 31.12.2018. (Stara godina) iz Vinkovaca/Zagreba, ni iz Geneve/Zuricha/Basela

 

LINIJA: DUBROVNIK (06:00) - SPLIT (11:30) – BASEL – ZURICH – GENEVE

Umjesto polaska 25.12.2018. (Božić) iz Dubrovnika (06:00), iz Splita (11:30), linija prometuje 26.12.2018. iz Splita (11:30) i redovno se vraća 27.12.2018. iz Basel u (16:30)

 

 

 

Cjelokupnom prodajnom osoblju, svim suradnicima, prijateljima, partnerima, korisnicima naših prijevozničkih usluga i svima drugima želimo se zahvaliti na dobroj suradnji i poželjeti puno zdravlja, sreće i veselja prigodom nastupajućih blagdana.

 

 

Globtour Međugorje - Croatiabus Zagreb